Menu
Yönetim Kurulu Üyeleri
Adı Soyadı Görevi Ortaklık Dışında Aldığı Görevler Görev Süresi Başl. Görev Süresi Sonu Yeniden Seçildiği Tarih Yeni Görev Süresi
Ünal Bozkurt Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu Üyeliği 5.10.2000 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Aslı Balkır Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yönetim Kurulu Üyeliği 2.8.2001 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Süleyman Kaya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yönetim Kurulu Üyeliği 6.2.2006 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Babür Gökçek Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyeliği 6.2.2006 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Sinan Ercan Gülçur Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyeliği 5.10.2000 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Mehmet İmregün Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyeliği  21.3.2011 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Hatice Canan Pak İmregün Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyeliği  1.10.2012 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Ahmet Göksel Yücel* Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Öğretim Görevlisi 29.3.2018 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Süleyman Kadri Mirze* Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Öğretim Görevlisi 29.3.2018 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl
Haluk İber Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yönetim Kurulu Üyeliği  2.3.2006 28.3.2020 28.3.2019 1 Yıl

 

Türk Ticaret Kanununa Göre Bağımsız Denetçi*

Adı Soyadı Görevi Görev Süresi Başl. Görev Süresi Sonu Yeniden Seçildiği Tarih Yeni Görev Süresi
Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. Bağımsız Denetçi 1.01.2019

31.12.2019

28.3.2019

 1 Yıl

*GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. ayrıca SPK mevzuatı çerçevesinde şirketin 2018 yılı için seçmiş olduğu Bağımsız Denetim Kuruluşudur.

 

Denetim Komitesi

Adı Soyadı Görevi Üye Görevi Görev Süresi Başl. Görev Süresi Sonu Yeniden Seçildiği Tarih Yeni Görev Süresi
Ahmet Göksel Yücel Denetim Komitesi Başkanı Bağımsız Yönetim  Kurulu Üyesi 10.4.2018 28.3.2020 29.3.2019

1 Yıl

Süleyman Kadri Mirze Denetim Komitesi Üyesi Bağımsız Yönetim  Kurulu Üyesi 10.4.2018 28.3.2020 29.3.2019

1 Yıl

 

 

Kurumsal Yönetim Komitesi

Adı Soyadı Görevi Üye Görevi Üye Görevi Görev Süresi Başl. Görev Süresi Sonu Yeniden Seçildiği Tarih Yeni Görev Süresi
Süleyman Kadri Mirze Kurumsal Yönetim Komitesi Bşk. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi 10.4.2018 28.3.2020 29.3.2019 1 Yıl
Aslı Balkır Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 9.4.2013 28.3.2020 29.3.2019 1 Yıl
Süleyman Kaya Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 9.4.2013 28.3.2020 29.3.2019 1 Yıl
Bülent Yılmaz* Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi 28.3.2014 28.3.2020 29.3.2019 1 Yıl

* Yönetim Kurulu Üyesi Olmayıp, Aynı Zamanda Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisidir.                    

 

 

Riskin Erken Saptanması Komitesi

Adı Soyadı GÖREVİ Üye Görevi Görev Süresi Başl. Görev Süresi Sonu Yeniden Seçildiği Tarih Yeni Görev Süresi
Mehmet İmregün

Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi

Yönetim Kurulu Üyesi 9.4.2013

28.3.2020

29.3.2019 1 Yıl
Sinan Ercan Gülçur Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 28.3.2014

28.3.2020

29.3.2019 1 Yıl